آموزشی

بهترین خودکارها برای نوشتن

در یک محیط کاری این خیلی ضروری است که کارمندان ابزا­رهای مناسب برای نوشتن ایده­ها و نکته برداری در حین جلسه یا در حال صحبت با مشتری داشته باشند.بسیاری از کارکنان قادر به ثبت نکات مهم در جلسات نیستند چرا که موارد مورد نیاز خود را ندارند. قلم مناسب می­تواند فرق بین یک نوشته­ی تاثیرگذار یا یک نوشته­ی ناخوشایند با قلمی که تمام مدت یا جوهر پس میدهد یا نمی­نویسد. به خواندن ادامه دهید تا درباره­ی بهترین خودکارها برای نوشتن بیشتر بدانید.

Uniball Fineliner: اگر به دنبال خودکاری هستید که کمک کند دست خط بهتری داشته باشید ،حتما خودکار یونیبال رو در نظر داشته باشید .از ویژگی­های این خودکار نوک نازک ان است که خطوط ظریفی رو ایجاد می­کند و باعث می­شود دست­خطتان بهتر شود و در اخر این خودکار خاصیت ضد ابی و ضد محو شوندگی دارد که ماندگاری بالایی روی سطوح ایجاد می­کند.

Bic : با این که خودکارهای بیک هیچ ویژگی و طراحی خاصی ندارند اما عملکرد قابل اعتمادی داشتند و قلم­های مهمی در محل­های کاری به حساب می­ایند و همیشه می­توان روی ان­ها حساب باز کرد و در عین حال استوار و مقرون به صرفه نیز هستند.این خودکار به اندازه­ای ارزان هست که شما می­توانید ان­ها را به مقدار زیادی در دفتر خود انبار کنید و هیچ وقت نگران تمام شدن خودکارهای خود نباشید.

Zebra F-301 : خودکار زبرا با نوک ۰.۷ میلی­متری خود یک خودکار خوب به حساب می­اید که ضد لک هستش و جوهر ان خیلی سریع خشک می­شود و از پس دادن جوهر جلوگیری می­کند.بنابراین اگر خیلی تند و باعجله می­نویسید این خودکار شماست.

Uniball Jetstream : یک انتخاب دیگر از یونیبال.محبوبیت این خودکار به این دلیل هستش که نوک توپی شکلش به راحتی روی کاغذ می­غلتد.نوشتن با ان اسان است و جوهر پررنگی دارد و بی ان که نیاز به فشاردست زیادی داشته باشد. سریع هم خشک می­شود.

Pentel EnerGel : اگر عاشق این هستید که با رنگ­های مختلف بنویسید این خودکار در رنگ­های مختلف عرضه می­شود که شامل سیاه ،ابی، قرمز، سبز و بنفش هستش. مثل همه­ی خودکارهای این مارک ،جوهر ان خیلی سریع خشک خواهد شد که ریسک پخش شدن و کثیف کردن کاغذ رو خیلی زیاد کاهش می­دهد .

این چند نوع از خودکارها و تفاوت­هایشان بود که امیدواریم کمکتان کند که نوع درست خودکار نسبت به کار مورد نظرتان را پیدا کنید.با مراجعه به فروشگاه ما می­توانید بهترین انواع لوازم التحریر ، لوازم مهندسی و ملزومات اداری را داشته باشید و مفتخریم که شهرتی در ارائه محصولات استثنایی داریم. از امروز می­توانید برای تهیه موارد مورد نیاز خود با ما در تماس باشید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *